Dárkové poukazy

Bazénový komplex

Plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou, jež má na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje pálení a červenání očí. Vedle plaveckého bazénu je i dětské brouzdaliště.

Parní kabina

Parní lázeň pro relaxaci a uvolnění stresu, nachází se v prostorách plaveckého bazénu.

Vodní svět

Nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Fitness centrum

Vybaveno moderními přístroji na ploše 130 m2, k dispozici je vždy kondiční trenér.

Sauna

Pro 15 osob, s venkovním ochlazovacím bazénkem.

Vibrosauna

Kombinovaná terapie, při které se využívá působení vibromasáží, tepla, relaxační hudby a aromaterapie. Pro 1 osobu.

Solárium

Vertikální turbo.

Samoopalovací nástřik

Spolehlivá a efektivní cesta k opálení bez účinků UV záření. Samoopalovací nástřik speciální emulzí ve spreji je nanášen tlakovou pistolí, maximum zhnědnutí se vyvine zhruba do 6 hodin a přirozená barva pokožky vydrží asi týden. Před vlastním nástřikem se doporučuje očistit tělo pomocí sprchového gelu s peelingovým účinkem, odstranit make-up a obléci tmavé prádlo. Po nástřiku je vhodné ošetřovat pokožku 2x denně hydratačním tělovým mlékem.

Masážní lůžko Dry Jet

Mechanická masáž systémem vodních trysek.

Squash

Jeden squashový kurt. Je možno zapůjčit si rakety a míčky.

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook