Dárkové poukazy

Gastronomie v Třeboni

Třeboň je nejen městem lázní, ale také srdcem kraje rybníků a pochopitelně městem ryb. Návštěvníkům města se zde nabízí více než 60 restaurací,  my Vám však chceme doporučit ty, které gurmáni považují za špičkové nejen v místním rozměru.

Šupina a Šupinka

Předně si Vám dovolujeme doporučit restaurace Šupina a Šupinka. Řekne-li se Třeboňsko, vybaví se v mysli krásná jihočeská krajina plná rozkvetlých luk, provoněných a životem bujících lesů, blahodárných rašelinišť a rybníků hemžících se nejrůznějšími druhy sladkovodních ryb. Věříme, že v nás ještě zůstala schopnost vnímat naše okolí všemi smysly, naplno a bez zábran. Tento kousek jihočeské přírody a láska k ní se odrážejí hluboko v srdcích a současně i ve filozofii restaurací Šupina a Šupinka.

Vychutnávejte Třeboňsko všemi smysly! Ať už jde o pokrm lahodící oku v podobě „dravé“ štiky, podmanivou vůni „elegantního“ pstruha připravovaného na lávovém grilu s bylinkami nebo lahodnou chuť „tajemného“ úhoře…

Doporučujeme Vám více než patnáctiletou tradici a zkušenosti rodiny Müllerů, jejichž druhá generace pokračuje v rodinném podniku. V Šupině a Šupince se těší se na Vaši návštěvu a my Vám přejeme Vám dobrou chuť!

Více informací na stránkách www.supina.cz

Restaurace Adéla

Vynikající gastronomický zážitek

První nekuřácká klimatizovaná restaurace v Třeboni Vám nabízí nejen příjemné posezení v luxusním prostředí s příznivými cenami a široký výběr pokrmů, alkoholických a nealkoholických nápojů, vín, míchaných nápojů, koktejlů…., ale zejména jistotu, že v této prvotřídní lázeňské restauraci vaří zdravě a v duchu moderní gastronomie. Mimo běžný standard zde můžete dochucení pokrmu dle Vašeho přání konzultovat přímo s kuchařem, vybrat z pestré nabídky čerstvých mořských i sladkovodních ryb nebo zajít na pravidelné ochutnávky vín společnosti Bohemia Sekt a.s. a Habánských sklepů.

Využít můžete i možnosti pobavit se na pravidelných nedělních, pondělních a středečních tanečních večerech. Také v Adéle se těší na Vaši návštěvu a my Vám přejeme příjemné setkání s milým personálem a výbornou kuchyní.

Více informací na stránkách www.berta.cz

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook