Dárkové poukazy

Wellness masáže


Masáž Manali

MANALI přispívá ke zlepšení koncentrace, zmírnění očního napětí, znovuobnovení kloubní pohyblivosti krku a ramen či útlum bolestí hlavy.
Provádí se v oblečení na speciální masérské židli. Náš rituál jsme sestavili ze tří částí. Na začátku vás čeká jemná masáž vlasové části hlavy, šíje, ramen a horní části paží, ve druhé části pocítíte blahodárné uvolnění prstů a předloktí a na závěr masáže si na lehátku dopřejete masáž obličeje jemným masážním prostředkem.

Rozsah masáže: částečná - hlava, šíje, ramena, paže

Masáž Noll

V úvodní části pocítíte blahodárné účinky metod starých ajuverdských učení při takzvané antistresové masáži, kterou absolvujete v oblečení na speciální masérské židli.
Závěrečným bonbonkem pro vás bude vysoce relaxační aromamasáž obličeje prováděná horkými lávovými kmeny. Touto cestou vám pomůžeme zmírnit svalové napětí v oblasti hlavy, šíje, odstranit poruchy spánku, podrážděnost a stres, povzbudíme krevní oběh, zbavíme vás úzkostí a depresí, vyhladíme vrásky a rozzáříme pleť.

Rozsah masáže: částečná (hlava, šíje, ramena, paže, obličej)

Masáž lávovými kameny

Jednoa z nejžádanějších terapií, kterou je prováděna za pomoci speciálních olejů lávovými kameny nahřátými na 40 - 50° C. Ucelená masážní sestava vám díky speciálním hmatům přinese královský odpočinek. Čeká vás nejen masáž zad a šíje, ale i masáž nohou a závěrečná relaxace s rozloženými kameny na energetických centrech nebo v oblasti celé páteře. Za doprovodu příjemné hudby tak pocítíte nejen vysoké uvolnění, ale nabudete i duševní pohodu, klid a optimismus.

Rozsah masáže: záda, nohy, hýždě

Masáž Ariana

Na počátku pocítíte blahodárné účinky celotělové masáže horkými lávovými kameny, jejímž umocněním se stává použití luxusního BIO kokosového oleje rozehřátého na teplotu 40°C. Po krátké relaxaci se zaměříme na obličejovou část, kterou jsme se rozhodli hýčkat tím nejlepším, co současný trh nabízí. Připravili jsme pro vás speciální ošetření, které má mimořádný efekt jak v péči o problematickou, tak o zralou pleť. Následnou aplikací vysoce hydratační gelové masky revitalizujeme a regenerujeme unavenou pleť, díky níž se posiluje její obranyschopnost.

Rozsah masáže: celková

Masáž Largo

Při této relaxaci klademe důraz na originalitu každého jednotlivce, a proto jsme pro vás připravili masáž ušitou na míru. Základem je klasická ruční masáž, která může být doplněna masáží lávovými kameny nebo prvky jiných typů masáží např. indické antistresové nebo aromamasáže.

Volba rozsahu a typu masáže je výsledkem rozhovoru klienta s masérem o jeho aktuálních problémech. Naši maséři vám navrhnou takovou masáž a závěrečný odpočinek, jež vás přenesou do nové symfonie oddechu.

Rozsah masáže: celková

Aromamasáž

Fyzický kontakt má pro zdraví a duševní pohodu každého z nás velký význam. Každý masér se snaží svými doteky uvolnit nejen tělo, ale i mysl toho, kdo se rozhodl přijít k němu na masáž. Ve spojení s aromatickými masážními oleji vysoké kvality a uvolňující hudbou vás čeká nádherný odpočinek, po kterém se vám nebude chtít vstát.

Rozsah masáže: celková

Lomi lomi

Překlad tohoto zajímavého názvu můžeme popsat slovy "Milující ruce". Tato speciální masážní technika je založena na použití dávno osvědčených havajských hmatů, jejichž rytmika přináší vysoký terapeutický a relaxační účinek. V doprovodu speciální exotické aromaterapie a hudby budete uneseni do říše klidu a pohody.

Rozsah masáže: celková

Masáž Lola

Spojením dvou havajských technik – Lomi Lomi a masáže lávovými kameny vznikla zajímavá metoda, kterou lze považovat za vrchol masérských dovedností. Jemné tahy předloktí maséra vás v některých momentech překvapí doplňkovou masáží horkými lávovými kameny či pozvolnou a přesto intenzivní relaxační technikou prstů. Během této terapie stimulujeme váš krevní oběh a lymfatický systém, odstraníme únavu a napětí, uvolníme kloubní spojení a napomůžeme celkové detoxikaci organismu.

Rozsah masáže: celková

Anticelulitidní masáž

Ženám, kterým se nedaří vyhrávat v boji s celulitidou běžně dostupnými kosmetickými prostředky, přicházíme na pomoc touto speciální masáží, jejímž cílem je nejen redukce tzv. pomerančové kůže, ale i formování postavy. Tato speciální masážní sestava je spojením hlubokých a jemných hmatů. Hluboké hmaty rozrušují tukovou tkáň, zlepšují vstřebávání tuků, stimulují svaly a poškozenou žilní funkci. Jemné hmaty vyhlazují kůži a podkoží a napomáhají funkci lymfatického systému.

Rozsah masáže: částečná (stehna, hýždě)

Masáž Akord

Každé této masáži předchází pohovor klienta s masérem, který se bude zajímat nejen o vaše fyzické potíže, ale i o psychické problémy a duševní potřeby. Na základě tohoto pohovoru pak namíchá konkrétní masážní kompozici, jejíž blahodárné účinky pocítíte pouhým čichem již v prvních minutách.

Jako základní nosné oleje používáme za studena lisované luxusní BIO oleje, které mají zvláčňující, výživné a hydratační účinky, snadno se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Do těchto nosných olejů pak dle konkrétních individuálních potřeb klienta vmíchá masér potřebné množství éterických olejů, jako je např. citron, bergamot, levandule, rozmarýn, ylang-ylang apod. Tyto vonné esence vnímáte již od počátku. Blahodárné účinky masáže vonnými oleji pocítíte nejen v regeneraci zatuhlých svalů a kloubních pouzder, ale i v harmonizaci svých psychických a duševních pochodů. Jedině díky použití stoprocentně čistých přírodních produktů docílíme žádaných výsledků.
Po celotělové masáži vás samozřejmě čeká i příjemná několikaminutová relaxace, na jejímž konci se budete cítit jako byste se znovu narodili.

Rozsah masáže: celková

Masáž Aurora

Uvolňující ruční masáž vonnými oleji je skvělou záležitostí pro celkovou regeneraci těla a mysli. Odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie.

Rozsah masáže: částečná

Reflexní masáž plosky nohy

Masáž využívá znalostí tradiční čínské medicíny a na jejím základě dochází k harmonizaci zakončení akupunkturních drah, meridianů. Metoda využívá působení tlaku a masáže refl exních plošek na chodidlech, kde se nacházejí refl exní body, které se chovají jako malá „zrcadla“ odrážející celý organismus. Účinná při stresu, únavě a napětí.

Rozsah masáže: částečná

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook