Bertiny lázně

Bertiny lázně

Bertiny lázně

Lázeňství má v Třeboni tradici trvající již 140 let. Lázně byly založeny již v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli dodnes.

Lázeňský dům Berta se nachází v nejtěsnější blízkosti historického centra Třeboně obtékán klenotem jižních Čech, Zlatou stokou, která po celém svém toku dlouhém 42 km propojuje nejvýznamnější rybníkářská díla naší země.

Bertiny lázně

Ubytovací kapacita Berty je v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a apartmánech 182 lůžek ve 104 pokojích, přičemž další ubytovací kapacity jsou k dispozici v depandancích, které jsou v dosahu pohodlné chůze.

Hlavním léčebným zdrojem je třeboňská slatina, která má blahodárný vliv na organismus, který rovnoměrně prohřívá, působí blahodárně na pokožku, tlumí bolest a zkracuje dobu regenerace u pacientů s obtížemi pohybového aparátu. Dále si zde mohou návštěvníci vychutnat všemožné masáže, koupele a zábaly.

Jako u každých moderních lázní je samozřejmostí, že v komplexu Berty najdete restaurace, bary, bazén s whirlpoolem a parní kabinou, modernizovanou saunu a sportpark s tenisovými kurty a halou. Zahrát si můžete ještě squash či bowling.

V nabídce naší kanceláře jsou léčebné paušály (Vital + Spa), krátké wellness pobyty (2-3 noci) nebo léčebně rehabilitační pobyty (delší 6 nocí). Součástí všech wellness a léčebně rehabilitačních pobytů jsou dále zahrnuty vstupy do Třeboňského saunového světa a dále také volný vstup do venkovních bazénů Třeboňského vodního světa (předpokládaná provozní doba květen-září). Vše najdete v lázeňském domě Aurora.

Ubytování

Celková ubytovací kapacita Bertiných lázní je 186 lůžek ve 102 pokojích.

Hosté jsou ubytováni ve vkusně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech, přičemž některé z pokojů nabízí překrásný výhled na městskou památkovou rezervaci.

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie KLASIK Koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, fén, telefon, sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie SUPERIOR Koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, fén, telefon, sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, župany, pantofle, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje kategorie ZAHRADNÍ SUPERIOR Koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, pantofle, župany. Pokoje této kategorie se nacházejí v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) a D (70 m od hlavní budovy lázní), včetně terasy.

Apartmá KLASIK Dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, župany, pantofle, balkon.

Apartmá SUPERIOR Dvoupokojové apartmá v hlavní budovy, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, WiFi, pantofle, župany. Apartmá B7 se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní).

Přistýlka = třetí lůžko v apartmá.

Jak se dostanu do Bertiných lázní?

Fotogalerie z prostředí lázní Berta

01_bertiny_lazne
02_bertiny_lazne
03_bertiny_lazne
04_bertiny_lazne
05_bertiny_lazne
06_bertiny_lazne
07_bertiny_lazne
08_bertiny_lazne
09_bertiny_lazne
10_bertiny_lazne
bar_v_adele
bazen
bowling
cyklostezka
fitness
joga
masaze
pergola
pizzerie_top_spin
relax
restaurace_adela
slatinne_koupele
squash
tenis_antuka
v_bazenu
zlata_stoka

Wellnesscentrum Bertiných lázní

nova_berta_01
nova_berta_02
nova_berta_03
nova_berta_04
nova_berta_05
nova_berta_06
nova_berta_07
nova_berta_08
nova_berta_09
nova_berta_10
nova_berta_11
nova_berta_12
nova_berta_13
nova_berta_14
nova_berta_15
nova_berta_16
nova_berta_17
nova_berta_18
nova_berta_19
nova_berta_20
nova_berta_21
nova_berta_22
nova_berta_23
nova_berta_24
nova_berta_25
wellness_berta_01
wellness_berta_02
wellness_berta_03
wellness_berta_04
wellness_berta_05
wellness_berta_06
wellness_berta_07
wellness_berta_08
wellness_berta_09
wellness_berta_10
wellness_berta_11
wellness_berta_12
wellness_berta_13
wellness_berta_14
wellness_berta_15

Pokoje

apartman_5
apartman_7
pokoj_1
pokoj_2
pokoj_3
pokoj_4
pokoj_5

Apartmány

apartman_1
apartman_3
apartman_8
apartman_9
apartman_11
apartman_12
apartman_13
apartman_15
apartman_17
apartman_18
apartman_19

Procedury

leceni_01
leceni_03
leceni_04
leceni_2
leceni_4
leceni_9
leceni_15
leceni_20
leceni_32
leceni_33
leceni_39
leceni_43
leceni_56
leceni_64
leceni_70
leceni_81
leceni_82
leceni_83
leceni_84
Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook