darkovy_poukaz.png

Lázeňská cestovní s.r.o.

partner Lázní Třeboň pro prodej pobytů

Holičky 48
379 01 Třeboň

tel. 702 00 22 65

info@trebonlazne.cz

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Vzhledem k dlouholetým osobním kontaktům v lázních Třeboň a podrobné znalosti prostředí třeboňských lázní a také díky tomu, že se věnujeme zejména pobytům v Třeboni, Vám můžeme slíbit takový servis, který Vám nenabídne žádná jiná cestovní agentura nebo kancelář.

Pokud si nechcete vybrat z nabídky běžných pobytů, kterou otevřete pod odkazem "Zkuste si vybrat pobyt v Třeboni", prosíme, napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo nás kontaktujte telefonicky.

V případě zájmu o samoplátecký nebo wellness pobyt volejte, prosíme, 702 00 22 65.

Pro komplexní lázeňskou péči nebo příspěvkovou lázeňskou péči v Lázních Aurora volejte, prosíme, přímo 384 750 555.

Pro komplexní lázeňskou péči nebo příspěvkovou lázeňskou péči v Bertiných lázních volejte, prosíme, přímo 384 754 111.

foto_chaloupka.jpg

Zeptejte se

1
Představte se nám prosím
2
Dotaz
Veškeré poskytnuté osobní údaje budou použity v souladu se směrnicí GDPR pouze k zajištění předmětu smlouvy, tj. objednání pobytu. Nebudou poskytnuty jiným osobám než jsou příslušné lázně nebo hotel a nebudou využívány k marketingovým účelům vyjma oprávněného zájmu správce (případné oslovení klienta). V žádném případě nebudou předávány jiným třetím osobám. Kontaktní údaje na správce dle směrnice GDPR najdete v zápatí hlavní stránky webu.
Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook