Garni Wellness hotel

Garni Wellness hotel

Garni Wellness hotel

Garni wellness hotel Třeboň poskytuje návštěvníkům nadstandartní ubytování za příznivé ceny. Garni hotel Třeboň se nachází v klidné části Města Třeboně v těsném sousedství u Lázní Aurora a sportovního centra, které obsahuje fotbalové stadiony s přírodním a umělým trávníkem, tenisové kurty, sportovní halu, golfové hřiště a plavecký bazén se slanou vodou.

Hřiště s umělým trávníkem, které se nachází před budovou hotelu, má výborné hrací vlastnosti za všech povětrnostních podmínek a je vhodné i pro hráče pozemního hokeje. Díky kvalitnímu osvětlení umožňuje trénovat i ve večerních hodinách.

Lázně Aurora

Příjemným místem pro Váš aktivní odpočinek jistě bude rozlehlý lázeňský park umístěný na břehu rybníka Svět. Poloha hotelu ho předurčuje jako výchozí místo pro vaši cykloturistiku, turistiku či in-line bruslení.

Součástí Garni hotelu Třeboň je i moderní wellness centrum s rodinnou atmosférou - reGenerace, kde jsou klientům hotelu poskytovány některé procedury.

Zde nabízíme pouze lázeňské a wellness pobyty. Máte-li zájem pouze o ubytování, klikněte na odkaz níže a budete přesměrováni na stránku jedemedotrebone.cz, kde si můžete snadno a rychle zarezervovat ubytování v Garni wellness hotelu.

Garni wellness hotel

Fotogalerie z prostředí wellness hotelu Garni

garni_01
garni_02
garni_03
garni_04
garni_05
garni_06
garni_07
garni_08
garni_09
garni_10
garni_11
garni_12
garni_13
garni_14
garni_15
garni_16
garni_17
garni_18
garni_19
garni_20
garni_21
garni_22
garni_23
garni_24
garni_25
garni_26
garni_27
garni_28
Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook