Dárkové poukazy

Masáže


Klasická ruční masáž

Mechanické působení ručními hmaty za pomoci masážní emulze (délka trvání částečné masáže 15 minut, celotělové 50 minut). Vede k uvolnění kůže, podkoží, svalů s následným zvýšeným prokrvením a regenerací.

Podvodní masáž

Masáž proudem vody pod hladinou v koupeli, délka trvání 15min. Spojuje se zde mechanický a tepelný účinek s vodním prostředím.

Reflexní masáž

Ruční působení speciálními hmaty bez použití masážního prostředku, délka trvání 30min. v počtu 3-4 sezení, je ordinována lékařem a prováděna fysioterapeutem. Se zvolením vhodné sestavy (šíjové, zádové, pánevní) ovlivňuje reflexní změny kůže, podkoží a svalů.

Aromamasáž

Speciální jemná masáž s použitím vonných olejů prováděná školeným masérem, s následnou relaxací, celková délka trvání 60 min. Slouží k celkové relaxaci tělesné i psychické umocnění čichovými vjemy.

Mechanická masáž

Hydro jet – je mechanický masážní stroj v podobně vodního lůžka se systémem řízených trysek. Na povrchu tohoto lůžka je gumová membrána, takže nedochází k přímému kontaktu těla s vodou. Klient se v lehkém oblečení položí na záda, popřípadě na břicho a nechá trysky masírovat celé své tělo. Pomocí manuálního ovladače lze řídit rozsah masírované plochy a pomocí zásuvné lišty po levé straně lůžka ovládat intenzitu masáže. Účinkem je zvýšené prokrvení kůže a podkožních vrstev, úprava svalového napětí i zvýšená tvorba hormonů s pozitivním vlivem na svěžest a celkové zdraví. Použití hydrojetu se léčebně indikuje u degenerativních onemocnění páteře, délka trvání 15min.

Masážní lůžko Dry Jet

Mechanická masáž systémem vodních trysek, délka trvání 15min.

Lymfodrenáž

Manuální drenáž lymfatických cév, délka trvání 30min. odstraňuje lymfatické otoky, proceduru ordinuje lékař, provádí školený fysioterapeut.

Přístrojová lymfodrenáž

Green Vac – vakuová masáž za pomoci baněk, délka trvání dle ošetřované části těla, obvykle 30min., účinná u celulitidy.

Přístrojová lymfodrenáž

Pneuven – tlaková lymfodrenáž pomocí vícekomorových návleků, délka trvání 20min., vhodná u otoků dolních končetin.

Sigoroll

Je mechanický masážní stroj, který údajně dokáže mírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií. Jeho účinnost se zvyšuje dodržováním pitného režimu, zdravou výživou případně současným použitím kosmetických přípravků pro odstraňování celulitidy. Jedná se v podstatě o pomalu rotující válec, obložený lamelovým dřevěným roštem. Na tento válec pak klient přikládá své „problematické“ partie v předepsaných polohách. Účinkem je tedy zlepšení výživy kožních buněk, výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází ke zlepšení vyprazdňování žil, obecně zlepšuje látkovou výměnu v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook