Dárkové poukazy

Třeboňsko je rájem pro cyklisty

Cykloturistika patří mezi nejoblíbenější rekreační aktivity na Třeboňsku. Zdejší rovinatá krajina s rozlehlými borovými lesy, staletými hrázemi rybníků a malebnými vesničkami přímo vybízí k výletům na kole. Kvalitní sít značených cyklistických tras Vám umožní obdivovat nejrůznější zákoutí této unikátní krajiny rybníků.

Kromě značených cyklotras najdete na Třeboňsku i několik cyklistických naučných stezek, které vás blíže seznámí s přírodou a historií oblasti.

Lázeňští hosté Lázní Třeboň (lázeňských domů Lázně Aurora a Bertiny lázně Třeboň a wellness hotelů) mohou využít půjčoven kol nebo si s sebou přivézt vlastní kola, která mohou v lázních bezpečně uložit.

Více informací na stránkách www.trebonsko.cz

Fotogalerie z okolí Třeboně

cervene_blato
horni_luznice
lednacek_ricni
lesni_tunka
nadejske_rybniky
na_hrazi
na_rybach
nova_reka
orel_morsky
rozmberk
rybnik_smichov
seniky
stara_reka
stare_jezero
vylov_rozmberka
Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook