Třeboňské apartmány

Třeboňské apartmány

Třeboňské apartmány

Třeboňské apartmány Vás okouzlí krásnými, nově zrekonstruovanými interiéry s terasami a také veškerým komfortem. Ubytovat se můžete v 5 dvoulůžkových pokojích nebo 2 rodinných apartmánech. Pokoje jsou útulné, vkusně a komfortně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout, TV, plně vybavená kuchyňka, psací stůl a Wi-Fi na každém apartmánu.

Jste-li zvyklí připravit si snídani či večeři sami, máte k dispozici moderní, plně vybavenou kuchyňku. Dáte-li přednost výborné restauraci, určitě oceníte vzdálenost od centra pouhých 500 m.

Relax park

Váš automobil bude bezpečně zaparkován v uzavřeném areálu a svá kola si můžete umístit do uzamykatelné kolárny, s další možností individuálního uzamčení. Chcete-li posedět s přáteli, máte k dispozici společnou prostornou zastřešenou terasu s grilem. Veškerý tento komfort je samozřejmě zahrnut v ceně ubytování.

 

 Jak se dostanu do Třeboňských apartmánů?

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook