Hotel Svět

Hotel Svět

Hotel Svět

Poloha hotelu a jeho vybavení jej předurčuje k široké paletě zaměření na rozličné druhy pobytů - individuální pobyt, skupinové pobyty, rekreační pobyty, relaxační pobyty, wellness pobyt, léčebné pobyty, ale také na semináře, sportovní soustředění, pracovní jednání a firemní akce s využitím bohaté nabídky služeb a volnočasových aktivit v blízkém okolí. Díky klidnému a přátelskému prostředí lázeňského parku, blízkosti lázní Třeboň a četných cyklostezek, patří mezi velmi vyhledávanou službu také pobyt seniorů a romantické víkendové pobyty pro dva.

Hotel Svět

Devizou hotelu Svět je jednoznačně pohodlný a bezproblémový parking a vjezd k objektu, napojení na lázeňský park, cyklotrasy, dostupnost lázní /300m/, centra města /500m/, tenisových kurtů /20m/, pláže /50m/ a nudapláže u přilehlého rybníku Svět, fotbalového hřiště /50m/ a sportovní haly /50m/.

 

V hotelu se nacházejí převážně dvoulůžkové pokoje, k dispozici jsou však také dva zmodernizované V.I.P. apartmány, pokoje pro rodiny s dětmi s oddělenými ložnicemi a bezbariérové pokoje. Celková kapacita ubytování 40 pokojů s 88 lůžky. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, ledničkami a fénem, WC se sprchovými kouty nebo s vanou. Snídaně se zajišťují formou teplého a studeného bufetu v hotelovém sále, vedle recepce, v době od 07.30 - 10.00. K dispozici je lobby bar s letní terasou a nabídkou teplých a studených nápojů včetně zákusků. V hotelu je pokrytí signálem Wi-Fi. Zajištěn je také denní provoz recepce. V nočních hodinách je hostům umožněn vstup do hotelu nočním vchodem pro hotelové hosty. Objekt hotelu je nekuřácký.

Návštěvníkům je ihned u hotelu k dispozici parkoviště za poplatek /parkování je za poplatek, ale parkoviště není hlídáno, střeženo či jinak zabezpečeno/, výtah do každého patra, minigolf, dětské hřiště, kolárna, kde je zajištěna úschova kol a letní terasa.

Součástí hotelového komplexu je stylová rybí restaurace Rybářská bašta s kapacitou 70 míst, která se nachází na břehu rybníka Svět. Stylové prostředí a poloha restaurace je ideálním místem pro příjemné posezení, ale také pro pořádání slavnostních akcí, firemních a skupinových večírků. Nabízí výběr z rybích specialit především ze sladkovodních ryb, vybraných druhů mas a široký výběr vín z tuzemské provenience. V letních měsících je v provozu i letní terasa s výhledem na rybník Svět.

Fotogalerie - Hotel Svět

svet_01
svet_02
svet_07
svet_09
svet_10
svet_15
svet_17
svet_18
svet_19
svet_22
svet_26
svet_27
svet_28
svet_29
svet_30
svet_31
svet_32
svet_33
svet_35
svet_37
svet_40
svet_41
svet_43
svet_44
Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook