Garni Wellness hotel

Garni Wellness hotel

Garni wellness hotel Třeboň poskytuje návštěvníkům nadstandartní ubytování za příznivé ceny. Garni hotel Třeboň se nachází v klidné části Města Třeboně v těsném sousedství u Lázní Aurora a sportovního centra, které obsahuje fotbalové stadiony s přírodním a umělým trávníkem, tenisové kurty, sportovní halu, golfové hřiště a plavecký bazén se slanou vodou.

Hřiště s umělým trávníkem, které se nachází před budovou hotelu, má výborné hrací vlastnosti za všech povětrnostních podmínek a je vhodné i pro hráče pozemního hokeje. Díky kvalitnímu osvětlení umožňuje trénovat i ve večerních hodinách.

Příjemným místem pro Váš aktivní odpočinek jistě bude rozlehlý lázeňský park umístěný na břehu rybníka Svět. Poloha hotelu ho předurčuje jako výchozí místo pro vaši cykloturistiku, turistiku či in-line bruslení.

Součástí Garni hotelu Třeboň je i moderní wellness centrum s rodinnou atmosférou - reGenerace, kde jsou klientům hotelu poskytovány některé procedury.

Jak se dostanu do Garni?

Přejít na nabídku pobytů v Garni wellness hotelu

 

 

Zde nabízíme pouze lázeňské a wellness pobyty. Máte-li zájem pouze o ubytování, klikněte na odkaz níže a budete přesměrováni na stránku jedemedotrebone.cz, kde si můžete snadno a rychle zarezervovat ubytování v Garni wellness hotelu.

Přejít na nabídku ubytování v Garni wellness hotelu

 

Fotogalerie z Garni wellness hotelu

Přejít na nabídku pobytů v Garni wellness hotelu

 

logo třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.

Více informací

tipdneloga

Doporučujeme

Lázeňské pobyty

Lázně Aurora

Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.

Nabídka pobytů

Jaké je počasí v Třeboni?

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.