Bertiny lázně

Bertiny lázně

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly již v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Lázeňský komplex Bertiných lázní se nachází v nejtěsnější blízkosti historického centra Třeboně. Na lázně navazuje park a přímo před vstupem teče Zlatá stoka. Ubytovací kapacita Bertiných lázní je v jednolůžkouvých pokojích, dvoulůžkových pokojích a apartmánech 186 lůžek ve 102 pokojích, přičemž další ubytovací kapacity jsou k dispozici v depandancích, které jsou v dosahu pohodlné chůze.

Při léčení pacientů se Bertiny lázně drží svého historického odkazu. Hlavním léčebným zdrojem je třeboňská slatina, která má blahodárný vliv na organismus, který rovnoměrně prohřívá, působí blahodárně na pokožku, tlumí bolest a zkraceju dobu regenerace u pacientů s obtížemi pohybového aparátu. Dále si zde mohou návštěvníci vychutnat všemožné masáže, koupele a zábaly. Více o jednotlivých procedurách se dozvíte v sekci procedury.

Jako u každých moderních lázní je samozřejmostí, že v komplexu Bertiných lázních najdete restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený sportpark, který nabízí různé formy aktivního odpočinku jako je tenis, volejbal, squash, fitness, bowling nebo stolní tenis.

V nabídce naší kanceláře jsou krátkodobé relaxační programy (víkendové nebo týdenní) , ale můžeme Vám pomoci i s klasickým léčebný pobytem.

Ubytování

Celková ubytovací kapacita Bertiných lázní je 186 lůžek ve 102 pokojích.

Hosté jsou ubytováni ve vkusně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech, přičemž některé z pokojů nabízí překrásný výhled na městskou památkovou rezervaci.

Apartmá Superior (5 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany. Apartmá v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) navíc krb a terasa.

Apartmá Klasik (4 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany, balkon.

Kategorie Superior (7 dvoulůžkových pokojů) : koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, trezory, WiFi, terasa. Některé pokoje se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní). Dvoulůžkové pokoje mohou mít uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Kategorie Klasik (68 dvoulůžkových + 18 jednolůžkových pokojů): koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, trezory, WiFi. Některé pokoje s balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje mohou mít uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Jak se dostanu do Bertiných lázní?

Přejít na nabídku pobytů v lázních Berta

 

 

Zde nabízíme pouze lázeňské a wellness pobyty. Máte-li zájem pouze o ubytování, klikněte na odkaz níže a budete přesměrováni na stránku jedemedotrebone.cz, kde si můžete snadno a rychle zarezervovat ubytování v Bertiných lázních.

Přejít na nabídku ubytování v Bertiných lázních

 

Fotogalerie z Bertiných lázní

Wellnesscentrum Bertiných lázní

Pokoje

Apartmány

Procedury

 

Přejít na nabídku pobytů v lázních Berta

 

logo třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.

Více informací

tipdneloga

Doporučujeme

Lázeňské pobyty

Lázně Aurora

Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.

Nabídka pobytů

Jaké je počasí v Třeboni?

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.