Bertiny lázně

Bertiny lázně

Bertiny lázně

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly již v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Lázeňský komplex Bertiných lázní se nachází v nejtěsnější blízkosti historického centra Třeboně. Na lázně navazuje park a přímo před vstupem teče Zlatá stoka.

Bertiny lázně

Ubytovací kapacita Bertiných lázní je v jednolůžkouvých pokojích, dvoulůžkových pokojích a apartmánech 182 lůžek ve 104 pokojích, přičemž další ubytovací kapacity jsou k dispozici v depandancích, které jsou v dosahu pohodlné chůze.

Při léčení pacientů se Bertiny lázně drží svého historického odkazu. Hlavním léčebným zdrojem je třeboňská slatina, která má blahodárný vliv na organismus, který rovnoměrně prohřívá, působí blahodárně na pokožku, tlumí bolest a zkraceju dobu regenerace u pacientů s obtížemi pohybového aparátu. Dále si zde mohou návštěvníci vychutnat všemožné masáže, koupele a zábaly. Více o jednotlivých procedurách se dozvíte v sekci procedury.

Jako u každých moderních lázní je samozřejmostí, že v komplexu Bertiných lázních najdete restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený sportpark, který nabízí různé formy aktivního odpočinku jako je tenis, volejbal, squash, fitness, bowling nebo stolní tenis.

V nabídce naší kanceláře jsou krátkodobé relaxační programy (víkendové nebo týdenní) , ale můžeme Vám pomoci i s klasickým léčebný pobytem.


Ubytování

Celková ubytovací kapacita Bertiných lázní je 186 lůžek ve 102 pokojích.

Hosté jsou ubytováni ve vkusně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech, přičemž některé z pokojů nabízí překrásný výhled na městskou památkovou rezervaci.

Apartmá Superior (5 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany. Apartmá v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) navíc krb a terasa.

Apartmá Klasik (4 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany, balkon.

Kategorie Superior (7 dvoulůžkových pokojů) : koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, trezory, WiFi, terasa. Některé pokoje se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní). Dvoulůžkové pokoje mohou mít uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Kategorie Klasik (68 dvoulůžkových + 18 jednolůžkových pokojů): koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, trezory, WiFi. Některé pokoje s balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje mohou mít uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Jak se dostanu do Bertiných lázní?

Fotogalerie z prostředí lázní Berta

01_bertiny_lazne
02_bertiny_lazne
03_bertiny_lazne
04_bertiny_lazne
05_bertiny_lazne
06_bertiny_lazne
07_bertiny_lazne
08_bertiny_lazne
09_bertiny_lazne
10_bertiny_lazne
bar_v_adele
bazen
bowling
cyklostezka
fitness
joga
masaze
pergola
pizzerie_top_spin
relax
restaurace_adela
slatinne_koupele
squash
tenis_antuka
v_bazenu
zlata_stoka

Wellnesscentrum Bertiných lázní

nova_berta_01
nova_berta_02
nova_berta_03
nova_berta_04
nova_berta_05
nova_berta_06
nova_berta_07
nova_berta_08
nova_berta_09
nova_berta_10
nova_berta_11
nova_berta_12
nova_berta_13
nova_berta_14
nova_berta_15
nova_berta_16
nova_berta_17
nova_berta_18
nova_berta_19
nova_berta_20
nova_berta_21
nova_berta_22
nova_berta_23
nova_berta_24
nova_berta_25
wellness_berta_01
wellness_berta_02
wellness_berta_03
wellness_berta_04
wellness_berta_05
wellness_berta_06
wellness_berta_07
wellness_berta_08
wellness_berta_09
wellness_berta_10
wellness_berta_11
wellness_berta_12
wellness_berta_13
wellness_berta_14
wellness_berta_15

Pokoje

apartman_5
apartman_7
pokoj_1
pokoj_2
pokoj_3
pokoj_4
pokoj_5

Apartmány

apartman_1
apartman_3
apartman_8
apartman_9
apartman_11
apartman_12
apartman_13
apartman_15
apartman_17
apartman_18
apartman_19

Procedury

leceni_01
leceni_03
leceni_04
leceni_2
leceni_4
leceni_9
leceni_15
leceni_20
leceni_32
leceni_33
leceni_39
leceni_43
leceni_56
leceni_64
leceni_70
leceni_81
leceni_82
leceni_83
leceni_84
Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
 
Facebook