Relax park

Relax park

Relax park

Výhodou komplexu Relax Park Třeboň je zejména bezprostřední sousedství s lázeňským areálem Aurora, který vedle zdravotnických a wellness služeb nabízí i příjemné procházky či zázemí pro sportovní aktivity. Atraktivitu lokality navíc ještě zvyšuje nově vznikající golfové hřiště, které bude vzdálené pouhých 100 metrů ode dveří apartmánového komplexu.

Kompletní ubytovací servis, který zahrnuje veškeré ubytovací služby, tedy služby recepce, výměnu lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb až po celkový úklid apartmánu je samozřejmě zajištěn.

Každý apartmán je vybaven jednoduchou kuchyňkou, hosté ubytovaní v Relax Parku si tedy mohou zajistit základní stravování svépomocí přímo v apartmánu.

Pro klienty přijíždějící na příspěvkovou péči nabízí Relax park velmi kvalitní nově vybudovanou ubytovací kapacitu za přívětivé ceny.

Veškeré služby mimo samotné ubytování jsou zajištěny v Lázních Aurora.

 Informace o léčení v Lázních Aurora získáte zde

 Jak se dostanu do Relax parku?

Přejít na nabídku pobytů v L. Aurora s ubytování v Relax parku

 

Přejít na nabídku pobytů v Relax parku

 

 

Zde nabízíme pouze lázeňské a wellness pobyty. Máte-li zájem pouze o ubytování, klikněte na odkaz níže a budete přesměrováni na stránku jedemedotrebone.cz, kde si můžete snadno a rychle zarezervovat ubytování v Relax parku.

Přejít na nabídku ubytování v Relax parku

 

Fotogalerie z Relax parku, kategorie Superior

Fotogalerie z Relax parku, ostatní pokoje

Fotogalerie z Lázní Aurora

Wellnesscentrum

Procedury

 

Přejít na nabídku pobytů v L. Aurora s ubytování v Relax parku

 

Přejít na nabídku pobytů v Relax parku

 

logo třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.

Více informací

tipdneloga

Doporučujeme

Lázeňské pobyty

Lázně Aurora

Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.

Nabídka pobytů

Jaké je počasí v Třeboni?

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.